Q4 FANTA 1L Promo – Digital Legal Texts

 

KISA METİN

“21 Ekim 2020 ile 30 Ocak 2021 tarihleri arasında T.C. sınırları içinde geçerli bu promosyon Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık San. Ve Tic. A.Ş. (“Promosyon Düzenleyici”) tarafından düzenlenmektedir. FANTA PORTAKAL 1L  PET ürünlerinin üzerinde “Fanta” logosu bulunan promosyonlu gri renkli kapaklarının altında yer alan 10 haneli kodu, “Daha Daha” uygulaması veya www.dahadaha.com internet adresindeki ilgili kısma girdikten sonra elde edilecek QR kodu ve/veya dijital şifreyi T.C. sınırları içinde bu promosyona katılmayı kabul etmiş bir satış noktasına ileterek, satış noktasının kodu/şifreyi ilgili CCI Next uygulamasında okutması sonrasında hediye ürünü kazandığınızı teyit eden bildirimi alması üzerine satış noktasında mevcut olan toplamda bir adet SPRITE 1L PET hediyenizi alabilirsiniz. 1 tüketici 1 günde en fazla 10 defa katılım sağlayabilir.Promosyonun detaylarına; promosyonlu ürün etiketlerinin arkasından, 444 30 40 veya 0850 201 30 40 numaralı ücretsiz telefon hatlarından veya www.coca-cola.com.tr internet sitesinden veya promosyona katılmayı kabul etmiş olan ve bu promosyonun geçerli olduğu ilgili satış noktalarından ulaşabilirsiniz. T.C. sınırları içinde geçerli olan promosyona hangi satış noktalarının katıldığını ve hediyeli ürün dağıtmakta olan satış noktalarına ilişkin bilgileri 0850 201 30 40 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz. Süpermarket ve hipermarket olarak faaliyet gösteren satış noktaları bu promosyona katılmamaktadırlar, promosyona katılan tüketiciler hediye ürün talebini bu satış noktalarına yönlendirmemeleri gerektiğini açıkça kabul ederler. Bununla birlikte diğer satış noktalarının promosyona katılmaları da kendi iradelerine bağlı olup Promosyon Düzenleyici tüm satış noktalarının promosyona dahil olacaklarını taahhüt etmemektedir; ancak telefon hattı üzerinden tüketicilerin söz konusu kampanyadan yararlanmalarını sağlayacak her türlü yönlendirme ve yardımı sağlayacaktır. Bu promosyon, uygulama gereği M.P.İ izni kapsamı dışındadır.”   

LEGAL TEXT

 

21 Ekim 2020 ile 30 Ocak 2021 tarihleri arasında T.C. sınırları içinde geçerli bu promosyon Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık San. Ve Tic. A.Ş. (“Promosyon Düzenleyici”) tarafından düzenlenmektedir. FANTA PORTAKAL 1L  PET ürünlerinin üzerinde “Fanta” logosu bulunan promosyonlu gri renkli kapaklarının altında yer alan 10 haneli kodu, “Daha Daha” uygulaması veya www.dahadaha.com internet adresindeki ilgili kısma ilgili bilgilerle beraber girdiktensonra elde edilecek QR kodu ve/veya dijital şifreyi bu promosyona katılmayı kabul etmiş bir satış noktasına ileterek, satış noktasının kodu/şifreyi ilgili CCINext uygulamasında okutması sonrasında hediye ürünü kazandığınızı teyit eden bildirimi alması üzerine satış noktasında mevcut olan bir (1) adet SPRITE 1L PET  ürün hediyenizi ilgili satış noktasından teslim alabilirsiniz. 1 tüketici 1 günde en fazla 10 defa katılım sağlayabilir.

Süpermarket ve hipermarket olarak faaliyet gösteren satış noktaları bu promosyona katılmamaktadırlar, promosyona katılan tüketiciler hediye ürün talebini bu satış noktalarına yönlendirmemeleri gerektiğini açıkça kabul ederler. Bununla birlikte diğer satış noktalarının promosyona katılmaları da kendi iradelerine bağlı olup Promosyon Düzenleyici tüm satış noktalarının promosyona dahil olacaklarını taahhüt etmemektedir; ancak telefon hattı üzerinden tüketicilerin söz konusu kampanyadan yararlanmalarını sağlayacak her türlü yönlendirme ve yardımı sağlayacaktır. T.C. sınırları içinde bulunduğunuz bölgede promosyona hangi satış noktalarının katıldığına ilişkin bilgileri 0850 201 30 40 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz. Promosyonlu gri renkli kapakların altındaki kodun belirtilen “Daha Daha” uygulaması veya www.dahadaha.com isimli internet sitesindeki ilgili kısma girilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. İlgili kapak altındaki kod tahrif edilmemeli, bozulmamalı, üzerinde oynama yapılmamalıdır. İlgili kod, satış noktasının kendisinin indireceği ilgili CCINext uygulamasına okutulduktan sonra hediyenin kazanıldığını teyit eden bildirim satış noktasına gönderilecektir. Bu bildirimin alınması üzerine satış noktası hediye ürünü tüketiciye verecektir. Promosyon Düzenleyici ilgili kodların tahrif edilmesi veya sistem tarafından kabul edilmemesi, veyahut da tüketici veya satış noktasının kodu internet sitesine veya uygulamaya girerken yaşanabilecek internet kaynaklı veya diğer türlü aksaklık durumları dahil olmak üzere sürece ilişkin teknik veya başka tür aksaklıklar sebebiyle sorumlu tutulamaz. Bu promosyonun hediye kodlarının karşılığı nakit (Türk Lirası) olarak talep edilemez. Her bir promosyonlu gri renkli kapak tek seferlik kullanım içindir ve ticari amaçla kullanılamaz. Promosyon bitiş tarihi olan 30 Ocak 2021 günü hitamından sonra kodların internet sitesine girilmesi durumunda hediye ürün verilmeyecektir.

 

Promosyon Düzenleyici, şüpheli bulunulan durumlarda hangi noktadan promosyonlu ürün alındığı bilgisini sorma ve ayrıca promosyonlu gri renkli kapağı talep etme hakkına sahiptir. Dolayısıyla, promosyonlu kapağın “Daha Daha” uygulaması veya www.dahadaha.com internet sitesine girildikten sonra hediyenin meşru şekilde kazanıldığının ispatı açısından belirli bir süre tüketici tarafından muhafaza edilmesi gerekebilecektir. Bu doğrultuda herhangi bir mağduriyete mahal vermemek için en azından hediye ürün alınana dek kapağın tedbir amacıyla tüketici tarafından muhafaza edilmesi önerilmektedir. Promosyon Düzenleyici teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar.

İşbu 10 haneli kodlu kapakları içerir promosyonun detaylarına promosyonlu ürün etiketlerinin arkasından, 444 30 40 veya 0850 201 30 40 numaralı ücretsiz telefon hattından veya www.coca-cola.com.tr internet sitesinden veya promosyona katılmayı kabul etmiş ilgili satış noktalarından ulaşabilirsiniz. Bu promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu promosyon, uygulama gereği M.P.İ izni kapsamı dışındadır.

İletişim formumun altında yer alan ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin kutucuğu işaretleyen kullanıcıların kişisel verileri, Kişisel Verilerin Korunması Politikası kuralları uyarınca ve Aydınlatma Metni kapsamında belirtilen amaçlarla toplanabilir, işlenebilir, saklanabilir; ve bu kullanıcılara, belirtilen şekilde ürünler, promosyonlar veya kampanyalar hakkında bilgilendirici SMS ve/veya e-posta gönderimleri yapılabilir. Ticari elektronik izni her zaman geri alınabilir.

Promosyona katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Promosyon Düzenleyici dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar ve promosyon düzenleyicinin promosyon kapsamında her zaman tek taraflı düzenleme, iptal, askıya alma, derhal sonlandırma hakkı saklıdır. Promosyona ilişkin değişiklikler www.coca-cola.com.tr web sayfası  ve  Daha Daha üzerinden duyurulacaktır.

Promosyon ödül kodları diğer promosyonlar ile birleştirilemez, nakite çevrilemez, satılamaz, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Promosyon kapsamındaki Daha Daha mobil uygulaması ve www.dahadaha.com web sitesi kullanımı ile ilgili olan tüm riskler kullanıcılarının sorumluluğundadır. İnternet sitesinin kullanımı halinde meydana gelecek hiçbir olay nedeni ile sorumluluk kabul edilmemektedir ve kullanıcılara hiçbir sebeple tazminat ödenmeyecektir.

Şüpheli bulunulan durumlarda Daha Daha websitesi veya uygulamasından ilgili kayıtların incelenmesi, katılımcıya soru sorulması dahil gerekli araştırmaları ayrıntılı olarak yapma hakkı bulunmaktadır. Promosyon Düzenleyici teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda, uyarma, üyeliği askıya alma, hediye vermeme veya hediyeyi iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili eylemin vergi veyahut ceza mevzuatı bağlamında sahtecilik veya başka cezai suç teşkil etmesi şüphesi durumunda Türk Ceza Kanunu (“TCK”) bağlamında işlem yapılması hakkı saklıdır. Olası kötüye kullanımlar nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı promosyon düzenleyicinin ve/veya iş ortakları, hizmet sağlayıcıları ile yüklenicilerinin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir, bu husustaki tüm hukuki haklar saklı tutulmaktadır.