“26 Ağustos 2019 ile 6 Aralık 2019 tarihleri arasında T.C. sınırları içinde geçerli bu promosyon Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Üzerinde “BOŞ YOK‘’ ibaresi bulunan içerisinde “ŞEKERSİZ 1L HEDİYE” yazanpromosyonlu altın renkli kapağı, promosyona katılmayı kabul etmiş bir satış noktasına teslim ederek bir adetCoca-Cola Şekersiz 1L PET hediyenizi alabilirsiniz. Promosyonun detaylarınapromosyonlu ürün etiketlerinin arkasından, 444 30 40 veya ücretsiz 0850 201 30 40 numaralı telefon hatlarındanveya www.coca-cola.com.trinternet sitesindenveya promosyona katılmayı kabul etmiş T.C. sınırları içerisindeki satış noktalarındanulaşabilirsiniz.Bulunduğunuz bölgedepromosyona hangi satış noktalarının katıldığına ilişkin bilgileriücretsiz olan 0850 201 30 40 numaralı hattı arayaraköğrenebilirsiniz.Süpermarket ve hipermarket olarak faaliyet gösteren satış noktaları bu promosyona katılmamaktadırlar.Bununla birlikte diğer satış noktalarının promosyona katılmaları da kendi iradelerine bağlı olup Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tüm satış noktalarının promosyona dahil olacaklarını taahhüt etmemektedir.Bu promosyon, uygulama gereği M.P.İ izni kapsamı dışındadır.”

Promosyonlu Coca-Cola Orijinal Tat2.5L PET, Coca-Cola Orijinal Tat – Daha Az Kalori2.5L PET ve Coca-Cola Şekersiz 2.5L PETürünlerininüzerinde “BOŞ YOK‘’ ibaresi bulunan altın renkli kapaklarını bu promosyona katılmakta ve Coca-Cola Şekersiz 1L PET  hediye ürün dağıtımı yapmakta olan bir perakendesatış noktasına teslim ederek, (1)bir adetCoca-Cola Şekersiz 1L PET hediyenizi alabilirsiniz.

Süpermarket ve hipermarket olarak faaliyet gösteren satış noktaları bu promosyona katılmamaktadırlar.Bununla birlikte diğer satış noktalarının promosyona katılmaları da kendi iradelerine bağlı olup Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tüm satış noktalarının promosyona dahil olacaklarını taahhüt etmemektedir.Bulunduğunuz bölgede promosyona hangi satış noktalarının katıldığına ilişkin bilgileri ücretsiz olan 0850 201 30 40 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz. Üzerinde “BOŞ YOK” altında “ŞEKERSİZ 1L HEDİYE” ibaresi bulunan altın renkli kapakların promosyona katılan satış noktalarına teslim edilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. Promosyon kapaklarının karşılığı nakit (Türk Lirası) olarak talep edilemez. Her bir promosyonlu altın renkli kapak tek seferlik kullanım içindir ve ticari amaçla kullanılamaz. Promosyon bitiş tarihi olan 6 Aralık 2019’dan sonra getirilen kapaklara hediye ürün verilmeyecektir.

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme veya promosyonu sona erdirme hakkına sahiptir. Promosyona ilişkin değişiklikler www.coca-cola.com.tr web sayfası üzerinden duyurulacaktır.

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş, şüpheli bulunulan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar.

Promosyonun detaylarınapromosyonlu ürün etiketlerinin arkasından, 444 30 40 veya ücretsiz 0850 201 30 40 numaralı telefon hattındanveya www.coca-cola.com.tr internet sitesinden veya promosyona katılmayı kabul etmiş T.C. sınırları içerisindeki satış noktalarındanulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede promosyona hangi satış noktalarının katıldığına ilişkin bilgileri ücretsiz olan 0850 201 30 40 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu promosyon, uygulama gereği M.P.İ izni kapsamı dışında olup, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Bu promosyon, 26 Ağustos 2019 ile 6 Aralık 2019 tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerlidir.

 

Kırıkkale ve Kırşehir

“26 Ağustos 2019 ile 6 Aralık 2019 tarihleri arasında Kırıkkale ve Kırşehir illerinde geçerli bu promosyon Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Üzerinde “BOŞ YOK‘’ ibaresi bulunan içerisinde 10 haneli kod ile birlikte “ŞEKERSİZ 1L” yazan promosyonlu altın renkli kapağı, Kırıkkale ve Kırşehir’de bu promosyona katılmayı kabul etmiş bir satış noktasına teslim ederek bir adet Coca-Cola Şekersiz 1L PET hediyenizi alabilirsiniz. Promosyonun detaylarına; promosyonlu ürün etiketlerinin arkasından, 444 30 40 veya ücretsiz 0850 201 30 40 numaralı telefon hatlarından veya www.coca-cola.com.tr internet sitesinden veya promosyona katılmayı kabul etmiş olan ve bu promosyonun geçerli olduğu Kırıkkale ve Kırşehir’deki ilgili satış noktalarından ulaşabilirsiniz. Kırıkkale ve Kırşehir’de  geçerli olan ve 10 haneli kodlu kapakları kapsayan promosyona hangi satış noktalarının katıldığına ilişkin bilgileri, ücretsiz olan 0850 201 30 40 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz. Süpermarket ve hipermarket olarak faaliyet gösteren satış noktaları bu promosyona katılmamaktadırlar. Bununla birlikte diğer satış noktalarının promosyona katılmaları da kendi iradelerine bağlı olup Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tüm satış noktalarının promosyona dahil olacaklarını taahhüt etmemektedir. Bu promosyon, uygulama gereği M.P.İ izni kapsamı dışındadır.”

Coca-Cola Orijinal Tat 2.5L PET ürünlerinin üzerinde “BOŞ YOK‘  ibaresi bulunan ve kapak altında 10 haneli kod bulunan promosyonlu altın renkli kapakları bu promosyona katılmakta ve Coca-Cola Şekersiz 1L PET hediye ürün dağıtımı yapmakta olan Kırıkkale ve Kırşehir’deki ilgili perakende satış noktasına teslim ederek, (1) bir adet Coca-Cola Şekersiz 1L PET ürün hediyenizi alabilirsiniz.

Süpermarket ve hipermarket olarak faaliyet gösteren satış noktaları bu promosyona katılmamaktadırlar. Bununla birlikte diğer satış noktalarının promosyona katılmaları da kendi iradelerine bağlı olup Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tüm satış noktalarının promosyona dahil olacaklarını taahhüt etmemektedir. Kırıkkale ve Kırşehir’de bulunduğunuz bölgede promosyona hangi satış noktalarının katıldığına ilişkin bilgileri ücretsiz olan 0850 201 30 40 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz. Üzerinde “BOŞ YOK” altında 10 haneli kod ile birlikte “ŞEKERSİZ 1L” ibaresi bulunan altın renkli kapakların promosyona katılan satış noktalarına teslim edilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. İlgili kapak altındaki kod tahrif edilmemeli, bozulmamalı, üzerinde oynama yapılmamalıdır. İlgilikod, dijital promosyona katılmayı kabul etmiş satış noktası tarafından bu promosyona özgü uygulamadan okutulduktan sonra kabul edildiğinde hediye ürün verilecektir. Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. ilgili kodların tahrif edilmeleri veyahut sistem tarafından kabul edilememeleri durumları dahil sürece ilişkin teknik veya başka tür aksaklıklar sebebiyle sorumlu tutulamaz. Bu promosyonun hediye kodlarının karşılığı nakit (Türk Lirası) olarak talep edilemez. Her bir promosyonlu altın renkli kapak tek seferlik kullanım içindir ve ticari amaçla kullanılamaz. Promosyon bitiş tarihi olan 6 Aralık 2019’dan sonra ilgili satış noktasına getirilen kapaklara hediye ürün verilmeyecektir.

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme veya promosyonu sona erdirme hakkına sahiptir. Promosyona ilişkin değişiklikler www.coca-cola.com.tr web sayfası üzerinden duyurulacaktır.

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş, şüpheli bulunulan durumlarda hangi noktadan promosyonlu ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar.

İşbu 10 haneli kodlu kapakları içerir promosyonun detaylarına promosyonlu ürün etiketlerinin arkasından, 444 30 40 veya ücretsiz 0850 201 30 40 numaralı telefon hattından veya www.coca-cola.com.tr internet sitesinden veya promosyona katılmayı kabul etmiş Kırıkkale ve Kırşehir’deki ilgili satış noktalarından ulaşabilirsiniz. Kırıkkale ve Kırşehir’de promosyona hangi satış noktalarının katıldığına ilişkin bilgileri ücretsiz olan 0850 201 30 40 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz. Bu promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu promosyon, uygulama gereği M.P.İ izni kapsamı dışında olup, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.  Bu promosyon, 26 Ağustos 2019 ile 6 Aralık 2019 tarihleri arasında Kırıkkale ve Kırşehir il sınırları içinde geçerlidir.