Bu kampanya Coca – Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş adına MPİ’nin 20.05.2020 tarih ve 58259698-255.05.-E3817 sayılı izni ile Hedef Çekiliş ve Organizasyon LTD ŞTİ tarafından kapsam dışı düzenlenmektedir. Kampanyaya katılan tüketiciler, 21.05.2020 - 31.07.2020 tarihleri arasında (31.07.2020 günü saat:23.59’a kadar) Türkiye genelinde hizmet sunan www.yemeksepeti.com  websitesi ve/veya sanal cep telefonu uygulaması müşterisi satış noktalarından satın alacakları her bir Coca-Cola seçilmiş menüye ait sipariş onay e-postası ile birlikte gelen şifreyi www.dahadaha.com internet sitesi veya akıllı cihazına indirdiği uygulamasına giriş yaparak her bir şifre karşılığında günlük 250MB veya günlük 1GB internet paketi (Vodafone, Turkcell, Türk Telekom operatörlerinde geçerli kazandığı andan itibaren 24 saat geçerli) kazanacaklardır. Şüpheye mahal vermemek adına, katılımcının verdiği telefon bilgisinin yanlış veya eksik olması sebebiyle veyahut internet veya düzenleyicinin elinde olmayan başka teknik sebepten ötürü data promosyon hediyesinin yüklenememesi halinde Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.www.dahadaha.com internet sitesi veya uygulamasından kampanyaya katılım ücretsizdir.

Katılımlarda mükerrer şifre gönderimleri elenecek olup ilk gönderilen şifre kabul edilecektir. Kullanıcı internet tanımlamak istediği numarayı ücretsiz olarak sms ile doğrulayacaktır. 1 GSM iletişim hattına 1 gün içerisinde en fazla 1 kez internet yüklemesi yapılabilir. Hediyeler promosyonlu ürün miktarıyla sınırlıdır.

Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş. şüpheli bulunulan durumlarda ilave bilgi ve belge sorma hakkına sahip olup; talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar. Promosyon kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş.’nin sistem/sunucu kayıtları dahil her türlü kayıtları esas alınacaktır. İşbu koşullar altında yer alan herhangi bir madde hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Belirtilen tüm kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabidir. İşbu promosyon nedeniyle ortaya çıkabilecek hukuki uyuşmazlıklarsa İstanbul (Merkez) Adliyeleri yetkilidir. Bu promosyon T.C. sınırları içerisinde geçerlidir. Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında, KKTC ve yurtdışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

Hedef Çekiliş ve Organizasyon Limited Şirketi ile Coca – Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Uygulama içerisindekisindeki kampanya ile ilgili Apple Inc. , Google şirketlerinin herhangi bir katılımı, sponsorluğu veya sorumluluğu bulunmamaktadır. Apple ve Google sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple ve Google’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz. Kampanya katılımcıları, kampanya koşullarını kabul etmiş sayılmışlardır. Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş. promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca bu promosyon gerekli görülmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin durdurulabilir veya sona erdirilebilir. Promosyona ilişkin değişiklikler www.coca-cola.com.tr (ücretsiz) web sayfası üzerinden duyurulacaktır. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi www.coca-cola.com.tr internet sitesinden veya ücretsiz olarak bilgi alınabilecek olan 0850 201 30 40 numaralı çağrı hattından ulaşabilirsiniz. Bu uygulama Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Dan. San. Ve Tic. AŞ. Tarafından düzenlenmektedir. Apple Inc. bu programda katılımcı veya sponsor değildir.

 

.