Coca-Cola Şekersiz Boş Yok Promosyonu

Promosyonlu Coca-Cola Orijinal Tat 2.5L PET, Coca-Cola Orijinal Tat – Daha Az Şeker 2.5L PET ve Coca-Cola Şekersiz 2.5L PET ürünlerinin üzerinde “BOŞ YOK! 1L COCA-COLA ŞEKERSİZ HEDİYE‘’ ibaresi bulunan beyaz renkli kapaklarını bu promosyona katılmakta ve Coca-Cola Şekersiz 1L PET  hediye ürün dağıtımı yapmakta olan bir perakende satış noktasına teslim ederek, (1) bir adet Coca-Cola Şekersiz 1L PET hediyenizi alabilirsiniz.  

 

Süpermarket ve hipermarket olarak faaliyet gösteren satış noktaları bu promosyona katılmamaktadırlar. Bununla birlikte diğer satış noktalarının promosyona katılmaları da kendi iradelerine bağlı olup Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tüm satış noktalarının promosyona dahil olacaklarını taahhüt etmemektedir. Bulunduğunuz bölgede promosyona hangi satış noktalarının katıldığına ilişkin bilgileri ücretsiz olan 0850 201 30 40 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz. “BOŞ YOK! 1L COCA-COLA ŞEKERSİZ HEDİYE” ibaresi bulunan beyaz kapakların promosyona katılan satış noktalarına teslim edilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. Promosyon kapaklarının karşılığı nakit (Türk Lirası) olarak talep edilemez. Her bir promosyonlu beyaz kapak tek seferlik kullanım içindir ve ticari amaçla kullanılamaz. Promosyon bitiş tarihi olan 31 Ocak 2019’dan sonra getirilen kapaklara hediye ürün verilmeyecektir.

 

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme veya promosyonu sona erdirme hakkına sahiptir. Promosyona ilişkin değişiklikler www.coca-cola.com.tr web sayfası üzerinden duyurulacaktır.

 

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş, şüpheli bulunulan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar.

 

Promosyonun detaylarına promosyonlu ürün etiketlerinin arkasından, 444 30 40 veya ücretsiz 0850 201 30 40 numaralı telefon hattından veya www.coca-cola.com.tr internet sitesinden veya promosyona katılmayı kabul etmiş T.C. sınırları içerisindeki satış noktalarından ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede promosyona hangi satış noktalarının katıldığına ilişkin bilgileri ücretsiz olan 0850 201 30 40 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu promosyon, uygulama gereği M.P.İ izni kapsamı dışında olup, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Bu promosyon, 1 Kasım 2018 ile 31 Ocak 2019  tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerlidir.