Promosyonlu Coca-Cola Orijinal ve Coca-Cola Şekersiz 330 ml. kutu ürünlerinin kırmızı renkli açma halkasının içinde ‘’KAZANDINIZ’’ ibaresini bulduğunuzda, bu halkayı “İki kırmızı açma halkasından birinde Çitliyo Kazanma Şansı” promosyonuna katılmakta olan bir perakende satış noktasına teslim ederek bir adet “tavsiye edilen satış bedeli 1 TL olan Peyman Çitliyo Ay Çekirdek”i alabilirsiniz. Ancak satış noktasında Peyman Çitliyo Ay Çekirdek mevcut değilse, onun yerine 1 TL değerinde Ay çekirdeği kategorisinde muadil bir çekirdek ürünü hediye olarak verilebilir.

 

Süpermarket ve hipermarket olarak faaliyet gösteren satış noktaları bu promosyona katılmamaktadırlar. Promosyona dahil satış noktaları promosyona kendi inisiyatifleri ile katılmakta olduğundan, satış noktasının promosyona katılmamasından Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu tutulamaz. Kampanyaya katılım satış noktasının insiyatifinde olup katılan noktaların bilgisine ve kampanya detaylarına 0850 201 30 40’tan ulaşılabilir. “KAZANDINIZ” ibaresi bulunan halkaların promosyona katılan satış noktalarına teslim edilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. Promosyon halkalarının karşılığı nakit (Türk Lirası veya Döviz) olarak talep edilemez. Her bir kırmızı halka tek seferlik kullanım içindir ve kullanım sonunda para üstü verilmeyecektir.

 

Promosyon süresince üretimi yapılan promosyonlu her iki üründen birinin kırmızı açma halkasının altında “KAZANDINIZ” ibaresi yer alacaktır. Bununla birlikte satış noktalarına ürün dağıtılırken ürünlerin kırmızı açma halkalarının altının görülemez olması sebebiyle, satış noktalarına ürün dağıtımı yapılırken “KAZANDINIZ” ibaresi bulunan ve bulunmayan ürünler ayırt edilemediğinden, satın alınan her iki adet promosyonlu üründen bir tanesinin kırmızı açma halkasının altında “KAZANDINIZ” ibaresi olduğu garanti edilmemektedir. Bu nedenle iki adet promosyonlu ürün satın alan her tüketici ürünlerin bir tanesinden bile hediye kazanamayabilecektir. Yapılan tesadüfi dağılımdan Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu değildir.

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme veya promosyonu sona erdirme hakkına sahiptir. Promosyona ilişkin değişiklikler www.coca-cola.com.tr web sayfası üzerinden duyurulacaktır.

 

Promosyon kurallarının tümünü, promosyona katılan satış noktalarından, Coca-Cola İletişim Merkezi’nin 0850 201 30 40 numaralı hattından veya www.coca-cola.com.tr’den öğrenebilirsiniz. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu promosyon, uygulama gereği M.P.İ. izni kapsamı dışında olup, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Bu promosyon, 1 Mayıs 2018 ile 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerlidir.