Coca-Cola Şekersiz Promosyonu

Coca-Cola 2,5L PET şişe ürünlerinde promosyonlu beyaz renkli kapakların altında ‘’1L COCA-COLA ŞEKERSİZ KAZANDINIZ’’ yazısını bulduğunuzda, bu kapağı promosyona katılmayı kabul etmiş  ve 1L PET hediye ürün dağıtımı yapmakta olan bir satış noktasına 15 Şubat 2018 ile 30 Nisan 2018 tarihleri arasında götürerek, hediyeniz olan Coca-Cola Şekersiz 1L PET şişe ürünü alabilirsiniz. Bu kampanya Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerlidir. Satış noktaları promosyona kendi inisiyatifleri ile katılmakta olduklarından kapakların kampanyaya katılan satış noktalarına götürülmesi tüketicinin sorumluluğundadır ve Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş.’nin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Promosyon kapaklarının karşılığı nakit (Türk Lirası veya Döviz) olarak talep edilemez.

 

Promosyon süresince üretimi ve dağıtımı yapılan promosyonlu Coca-Cola 2,5L PET şişe her iki üründen birinin altında ‘’1L COCA-COLA ŞEKERSİZ KAZANDINIZ’’ ifadesi yer alacaktır. Bununla birlikte satış noktalarına ürün dağıtılırken ürünlerin kapalı olması sebebiyle hediyeli ve hediyesiz ürünler ayırt edilemediğinden, 2 adet promosyonlu ürün alan tüketici hediye 1L PET ürün kazanamayabilecektir. Yapılan tesadüfi dağılımdan Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu değildir.

 

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca bu kampanya gerekli görülmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından durdurulabilir veya sonra erdirilebilir. Kampanyaya ilişkin değişiklikler www.coca-cola.com.tr web sayfası üzerinden duyurulacaktır.

 

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. şüpheli bulunan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği ve şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar.

 

‘’2 Kapaktan 1’inde 1L Coca-Cola Şekersiz Kazanma Şansı” promosyonunun kurallarının tümünü, promosyonlu beyaz renkli kapaklı Coca-Cola 2,5 L PET şişe etiketlerinin arkasından, promosyona katılan satış noktalarından, Coca-Cola İletişim Merkezi’nin 444 30 40 veyaz 0850 201 30 40 numaralı hatlarından ve www.coca-cola.com.tr’den öğrenebilirsiniz. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu promosyon 15 Şubat 2018 ile 30 Nisan 2018 tarihleri arasında T.C. sınırları içinde geçerlidir. Bu promosyon, uygulama gereği M.P.İ. izni kapsamı dışında olup, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.