Coca-Cola Şekersiz Promosyonu

Promosyonlu Coca-Cola Şekersiz 200 ml. kutu ürünlerinin siyah renkli açma halkasının içinde ‘’KAZANDINIZ’’ veya “TEKRAR DENE” yazmaktadır. “KAZANDINIZ” ibaresini bulduğunuzda, bu halkayı “İki siyah açma halkasından birinde Coca-Cola Şekersiz Kazanma Şansı” promosyonuna katılmakta ve Coca-Cola Şekersiz 200 ml. Kutu hediye ürün dağıtımı yapmakta olan bir perakende satış noktasına teslim ederek, (1) bir adet 200 ml. Şekersiz kutu hediyenizi alabilirsiniz.  

 

Süpermarket ve hipermarket olarak faaliyet gösteren satış noktaları bu promosyona katılmamaktadırlar. Promosyona dahil satış noktaları promosyona kendi inisiyatifleri ile katılmakta olduğundan, satış noktasının promosyona katılmamasından Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu tutulamaz. “KAZANDINIZ” ibaresi bulunan halkaların promosyona katılan satış noktalarına teslim edilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. Promosyon halkalarının karşılığı nakit (Türk Lirası veya Döviz) olarak talep edilemez. Her bir siyah halka tek seferlik kullanım içindir ve ticari amaçla kullanılamaz. Promosyon bitiş tarihi olan 31 Mart 2019’dan sonra getirilen açma halkalarına hediye ürün verilmeyecektir.

 

Promosyon süresince üretimi yapılan promosyonlu her iki üründen birinin siyah açma halkasının altında “KAZANDINIZ” ibaresi yer alacaktır. Bununla birlikte satış noktalarına ürün dağıtılırken ürünlerin siyah açma halkalarının altının görülemez olması sebebiyle, satış noktalarına tesadüfi olarak yapılan ürün dağıtımı neticesinde “KAZANDINIZ” ibaresi bulunan ve bulunmayan ürünler ayırt edilemediğinden, satın alınan her iki adet promosyonlu üründen bir tanesinin siyah açma halkasının altında “KAZANDINIZ” ibaresi olduğu garanti edilmemektedir. Bu nedenle iki adet promosyonlu ürün satın alan her tüketici ürünlerin bir tanesinden bile hediye kazanamayabilecektir. Yapılan tesadüfi dağılımdan Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu değildir. 

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme veya promosyonu sona erdirme hakkına sahiptir. Promosyona ilişkin değişiklikler www.coca-cola.com.tr web sayfası üzerinden duyurulacaktır.

 

Promosyona katılan satış noktalarını ve promosyon kurallarının diğer detaylarını, promosyona katılan satış noktalarından, Coca-Cola İletişim Merkezi’nin ücretsiz 0850 201 30 40 ve 444 30 40 numaralı telefon hattından veya www.coca-cola.com.tr’den öğrenebilirsiniz. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu promosyon, uygulama gereği M.P.İ izni kapsamı dışında olup, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Bu promosyon, 1 Eylül 2018 ile 31 Mart 2019 tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerlidir.