“Milyonlarca Bedava Kazanma Şansı” promosyonu 1 Nisan 2018 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında ve T.C sınırları içinde geçerlidir.

Promosyonlu Coca-Cola Orijinal, Fanta ve Sprite 200 ml. depozitolu cam şişe ürünlerinin her üç adedinin birinin kapağının altında “DEP.200 ML BEDAVA” yazısı bulunacaktır. “DEP.200 ML BEDAVA” yazılı kapağı bulduğunuzda, kapağı promosyona katılmayı kabul etmiş ve hediye ürün dağıtımı yapmakta olan bir perakende satış noktasına teslim ederek, hediyeniz olan Coca-Cola Orijinal, Fanta veya Sprite 200 ML. depozitolu cam şişe ürünlerinden herhangi birini alabilirsiniz.

Promosyonlu ürünlerin kapaklarının kapalı olması sebebiyle perakende satış noktalarına ürün dağıtımı yapılırken “DEP.200 ML BEDAVA” ibaresi bulunan ve bulunmayan ürünler ayırt edilemediğinden, yapılan tesadüfi dağılım sonucu satın alınan her üç adet promosyonlu ürünün bir tanesinin kapağının altında “DEP.200 ML BEDAVA” ibaresinin olduğu garanti edilememektedir. Yapılan tesadüfi dağılımdan Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu değildir.

Süpermarket ve hipermarket formatındaki satış noktaları bu promosyona katılmamaktadırlar. Bununla birlikte diğer satış noktalarının promosyona katılmaları kendi iradelerine bağlı olup Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tüm satış noktalarının promosyona dahil olacaklarını taahhüt etmemektedir. Kampanyaya katılım satış noktasının insiyatifinde olup katılan noktaların bilgisine ve kampanya detaylarına 0850 201 30 40’tan ulaşılabilir. Promosyonun bitiş tarihi olan 30 Eylül 2018 tarihinden sonra hediye ürün verilemeyecektir. Kapakların promosyona katılmayı kabul etmiş perakende satış noktalarına teslim edilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. Hediye ürün karşılığı nakit olarak talep edilemez.

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme hakkını ve gerekli görülmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin promosyonu durdurma veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Promosyona ilişkin değişiklikler www.coca-cola.com.tr internet sitesinde duyurulacaktır.

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., şüpheli bulunan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği ve şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar. Promosyon şartlarının kötüye kullanılması, kapakların ve hediye olarak verilmesi gereken ürünlerin ticaretinin yapılması yasaktır.

Promosyon kurallarının tümünü, promosyona katılmayı kabul etmiş perakende satış noktalarından, Coca-Cola Danışma Merkezi’nin 444 30 40 veya 0850 201 30 40 numaralı hatlarından ve www.coca-cola.com.tr’den öğrenebilirsiniz. Bu promosyon uygulama gereği M.P.İ. izni kapsamı dışında olup, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.