“Boş Yok, Promosyonlu Her Yeşil Kapakta Migros marka Makarna, Bulgur veya Pirinç Hediye” promosyonu 15 Nisan 2019 ile 20 Ağustos 2019 tarihleri arasında ve T.C. sınırları içinde geçerlidir.  

Bu promosyon, yeşil renkli kapaklarının üzerinde “Boş Yok” yazan promosyona katılan ilgili Migros mağazalarından satın alınacak olan Coca-Cola Orijinal Tat PET 1.5L, Coca-Cola Şekersiz PET 1.75L ürünlerinde geçerlidir. Promosyonlu yeşil renkli kapağın içinde “Migros Makarna Hediye” yazıyorsa hediyeniz Migros Makarna Çeşitleri 500 gr. (burgu,fiyonk,spagetti,tel şehriye ve arpa şehriye)’dan biri; “Migros Bulgur Hediye” yazıyorsa hediyeniz Migros Bulgur Çeşitleri 1000 gr. (köftelik, pilavlık)’dan biri; “Migros Pirinç Hediye” yazıyorsa Migros İthal Pilavlık Pirinç 1000gr. olarak sadece bir adet ürün verilecektir. Bu ürünler dışında kalan herhangi bir ürün veya ürünler hediye olarak talep edilemez. Promosyonlu kapağınızı 15 Nisan 2019 ile 20 Ağustos 2019 tarihleri içinde herhangi bir Migros mağazasına götürerek, kapağın içinde yazılı hediyenizi promosyon süresi içinde teslim alabilirsiniz. Promosyon bitiş tarihi olan 20 Ağustos 2019 tarihinden sonra hediye ürün verilemeyecektir. Kapakların Migros mağazalarına kampanya süresi içerisinde teslim edilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. Hediye ürünlerin karşılığı nakit olarak talep edilemez.

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme hakkını ve gerekli görülmesi durumunda promosyonu herhangi bir neden gösterilmeksizin durdurma veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Promosyona ilişkin değişiklikler www.coca-cola.com.tr ve www.sanalmarket.com.tr internet sitelerinde duyurulacaktır.

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. şüpheli bulunan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği ve şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar. Promosyon şartlarının kötüye kullanılması, hediyeli kapakların ve hediye olarak verilen ürünlerin ticaretinin yapılması yasaktır.

Promosyonun kurallarının tümünü, yeşil renkli kapağının üzerinde “Boş Yok” yazan Coca-Cola Orijinal Tat PET 1.5L, Coca-Cola Şekersiz PET 1.75L etiketlerinin arkasından, Migros mağazalarındaki duyuru materyallerinden, Migros’un www.sanalmarket.com.tr internet adresinden, Coca-Cola iletişim Merkezi’nin 444 30 40 veya ücretsiz 0850 201 30 40 numaralı telefon hatlarından ve www.coca-cola.com.tr’den öğrenebilirsiniz. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu promosyon 15 Nisan 2019 ile 20 Ağustos 2019 tarihleri arasında T.C. sınırları içinde ve sadece Migros mağazalarında geçerlidir. Bu promosyon, uygulama gereği M.P.İ. izni kapsamı dışında olup, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.