“Milyonlarca Bedava Kazanma Şansı” promosyonu 1 Nisan 2019 ile 31 Ekim 2019 tarihleri arasında ve T.C sınırları içinde geçerlidir. 

Promosyonlu Coca-Cola Orijinal 200 ml., Fanta 200 ml. ve Sprite 200 ml. depozitolu cam şişe ürünlerinin her dört adedinin birinin kapağının altında “DEPOZİTOLU 200 ML BEDAVA” ibaresi bulunacaktır. “DEPOZİTOLU 200 ML BEDAVA” yazılı kapağı bulduğunuzda, kapağı promosyona katılmayı kabul etmiş ve hediye ürün dağıtımı yapmakta olan bir perakende satış noktasına proosyonun geçerli olduğu tarih aralığında teslim ederek, hediyeniz olan Coca-Cola Orijinal 200 ml., Fanta 200 ml. veya Sprite 200 ml. depozitolu cam şişe ürünlerinden satış noktasında mevcut olan herhangi birini alabilirsiniz. Talep edilen ürünün kapak teslimi esnasında satış noktasında olmamasından Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu değildir.

Promosyonlu ürünlerin kapaklarının kapalı olması sebebiyle perakende satış noktalarına ürün dağıtımı yapılırken ürün kapak altlarının görülemez olması sebebiyle, satış noktalarına tesadüfi olarak yapılan ürün dağıtımı neticesinde “DEPOZITOLU 200 ML BEDAVA” ibaresi bulunan ve bulunmayan ürünler ayırt edilemediğinden, satın alınan her dört adet promosyonlu ürünün bir tanesinin kapağının altında “DEPOZITOLU 200 ML BEDAVA” ibaresinin olduğu garanti edilememektedir. Bu nedenle dört adet promosyonlu ürün satın alan her tüketici ürünlerin bir tanesinden bile hediye kazanamayabilecektir. Yapılan tesadüfi dağılımdan Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu değildir. Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme veya promosyonu sona erdirme hakkına sahiptir. Promosyona ilişkin değişiklikler www.coca-cola.com.tr web sayfası üzerinden duyurulacaktır.

Süpermarket ve hipermarket formatındaki satış noktaları bu promosyona katılmamaktadırlar. Bununla birlikte diğer satış noktalarının promosyona katılmaları kendi iradelerine bağlı olup Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tüm satış noktalarının promosyona dahil olacaklarını taahhüt etmemektedir. Tüketiciler bulundukları bölgede promosyonlu ürün dağıtımı yapan satış noktalarının bilgilerini ücretsiz olarak arayabilecekleri 0850 201 30 40 numaralı hattan öğrenebileceklerdir. Promosyonun bitiş tarihi olan 31 Ekim 2019 tarihinden sonra hediye ürün verilemeyecektir. Kapakların promosyona katılmayı kabul etmiş perakende satış noktalarına teslim edilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. Hediye ürün karşılığı nakit (Türk Lirası veya Döviz) olarak talep edilemez. Her bir kapak tek seferlik kullanım içindir ve ticari amaçla kullanılamaz.

Promosyon kurallarının tümünü ve promosyona katılmakta olan satış noktası bilgilerine, promosyona katılmayı kabul etmiş perakende satış noktalarından, Coca-Cola Danışma Merkezi’nin 444 30 40 veya ücretsiz 0850 201 30 40 numaralı hatlarından ve coca-cola.com.tr’den öğrenebilirsiniz. Bu promosyon uygulama gereği M.P.İ. izni kapsamı dışında olup, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.