Promosyonlu beyaz renkli kapaklı ve kapak üzerinde "2 Kapak Getirene 1 Litre Hediye!", kapağının içinde "2 Kapağa 1L Hediye" yazısı bulunan Coca-Cola Orijnal Tat Pet 2.5L, Coca-Cola Şekersiz Pet 2.5L, Fanta Portakal Pet 2.5L, Fanta Limon-ta Pet 2.5L, Sprite Pet 2.5L şişe ürünlerinin kapaklarından 2(iki) adet toplayıp, kapakları promosyona katılmayı kabul etmiş ve ilgili ürünlerin dağıtımını yapmakta olan bir satış noktasına götürerek, satış noktasında mevcut olan 1(bir) adet Coca-Cola Orijinal Tat Pet 1L, Coca-Cola Şekersiz Pet 1L, Fanta Portakal Pet 1L, Fanta Limon-ta Pet 1L, Sprite Pet 1L, Fuse Tea Şeftali Pet 1L, Fuse Tea Limon Pet 1L, Fuse Tea Mango Ananas Pet 1L ve Fuse Tea Karpuz Pet 1L, Cappy Limonata Pet 1L ürünlerinden herhangi birini hediye olarak 1 Nisan 2019 –31 Ağustos 2019 tarihleri arasında alabilirsiniz.

Süpermarket ve hipermarket olarak faaliyet gösteren satış noktaları bu promosyona katılmamaktadırlar. Bununla birlikte diğer satış noktalarının promosyona katılmaları da kendi iradelerine bağlı olup, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tüm satış noktalarının promosyona dahil olacaklarını taahhüt etmemektedir, dolayısıyla ilgili satış noktasının promosyona katılmamasından Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu tutulamaz. İçinde "2 Kapağa 1L Hediye" ibaresi bulunan kapakların promosyon süresi içerisinde promosyona katılan satış noktalarına teslim edilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. Promosyon bitiş tarihi olan31Ağustos 2019’dan sonra getirilen promosyonlu kapaklara hediye ürün verilmeyecektir. Promosyon kapaklarının karşılığı nakit (Türk Lirası veya Döviz) olarak talep edilemez. Her bir promosyonlu kapak tek seferlik kullanım içindir, başka bir promosyonla birleştirilemezve ticari amaçla kullanılamaz. Hediye ürünlerin karşılığı nakit olarak talep edilemez.

Hediye ürün dağıtımı promosyona katılmayı kabul etmiş satış noktalarına bağlı olduğundan, kapakları teslim ettiğiniz esnada satış noktasında mevcut olan hediye ürünlerden verilebilecektir. Hediyeli kapakların teslim edildiği satış noktasında istediğiniz hediye ürünün bulunmamasından Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu değildir.

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., promosyon süresincetek taraflı olarak promosyon koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca bu promosyon gerekli görülmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından tek taraflı olarak durdurulabilir veya sona erdirilebilir. Promosyona ilişkin değişiklikler www.coca-cola.com.tr internet sitesinde duyurulacaktır.

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., şüpheli bulunan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği ve şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar. Promosyon şartlarının kötüye kullanılması, hediyeli beyaz renkli kapakların ve hediye olarak verilen ürünlerin ticaretinin yapılması yasaktır.

"2 Kapak Getirene 1 Litre Hediye!" Promosyonu kurallarının detaylarına 444 30 40 numaralı hattan, ücretsiz 0850 201 30 40 numaralı hattan, www.coca-cola.com.tr‘den veya promosyona katılmayı kabul etmiş T.C. sınırları içerisindeki satış noktalarından ulaşabilirsiniz. Promosyona katılan satış noktalarının detaylarını  ücretsiz 0850 201 30 65 numaralı hattan öğrenebilirsiniz. Bu promosyon 1 Nisan 2019-31 Ağustos 2019 tarihleri arasındave T.C sınırları içinde geçerlidir. Bu promosyon uygulama gereği M.P.İ. izni kapsamı dışında olup Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.